Intră în cont
Cont nou
un loc de munca
pentru fiecare!

Zootehnician

SRL"VisPas si Co"

0 aplicanti | 1 vizualizari
Data publicării: 2013-03-22 16:10:53
- Studii de specialitate
- Experienta de lucru min 1 an.
- cunoaşterea limbei de stat şi a limbei ruse, limba engleza constituie un avantaj
- capacitate de a lucra independent şi în echipă, abilitate de a-şi asuma responsabilitate;
- bune abilităţi de comunicare şi organizatorice.
Responsabilitati:
- planificarea si organizarea productiei agricole si de animale
- aleagerea metodele si proceselor tehnice de crestere a animalelor (pui)
- sa asigure armonizarea în productia de animale .
- sa ia parte la elaborarea planurilor si scopurilor in companie
- sa asigure inseminarea si alte masuri veterinare aferente
- sa tina evidenta documentelor în acest sens
- eventual sa ofere consultanta în domeniul cresterii de animale.

* Va rugam sa spuneti angajatorului ca ati gasit acest post vacant pe novajobs.md!

Raportează o problemă

Nume*
CV*
Formate acceptate:
DOC, DOCX, PDF, RTF, TXT
Cimpurile marcate cu * sunt obligatorii

PARTAJEAZA JOBUL

Compania are un singur job!

Companie

1 Joburi active

Informația despre companie
Oraș:Chișinău

resurseumane2012@mail.ru

Mobil:

CRITERII JOB

Domeniul:
Oraș:
Chișinău
Regim de lucru:
Pe întreagă normă
Experiența de lucru:
Studii:
Salariu:
Nu este indicat

E SIMPLU SA FII INFORMAT