Intră în cont
Cont nou
un loc de munca
pentru fiecare!

Recruiter

DARWIN

163 vizualizari
Data publicării: 08.02.2018
Dorești să faci parte din echipa Darwin? Vrei să lucrezi într-un mediu tînar și neordinar, cu reale perspective de evoluție, te asteptăm să te alături echipei noastre.

Beneficii Oferite:
- Salarizare stabilă și bonusuri ce depind de rezultate;
- Colectiv prietenos;
- Creștere profesională și personală;

Cerințe:
- Ai studii superioare specializate (psihologie/socio-umane/resurse umane)?
- Ești o persoană organizat/ă, responsabil/ă?
- Iubești oamenii și ușor faci un screening de personalitate?
- Mereu ți-a placut să ajuți oamenii talentați să-și gaseasca un super JOB?
- Ai experiența în domeniu, minim un an?

Responsabilități:
- Organizarea și coordonarea procesului de recrutare și selecție a Eroilor pentru echipa vînzări;
- Coordonarea procesului de adaptare și integrare a noilor angajați;
- Organizarea acțiunilor și evenimentelor de team building.

Te regăsești în cele enuțate mai sus?
Atunci ești candidatul nostru ideal!

De ce Darwin: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/
Trimite CV-ul tău, cu menționarea postului pentru care aplici la adresa de e-mail: darwinresurseumane@gmail.com

* Va rugam sa spuneti angajatorului ca ati gasit acest post vacant pe novajobs.md!

Raportează o problemă

Nume*
CV*
Formate acceptate:
DOC, DOCX, PDF, RTF, TXT
Cimpurile marcate cu * sunt obligatorii

PARTAJEAZA JOBUL

Consultant-vînzări în magazinul din Nisporeni

DARWIN

Specialist Marketing

DARWIN

Data publicării: 16.02.2018

Economist Inventarieri

DARWIN

Designer grafic

DARWIN

Companie

5 Joburi active

Informația despre companie
Țară:Moldova
Oraș:Chișinău

darwinresurseumane@gmail.com

Mobil:

CRITERII JOB