Intră în cont
Cont nou
un loc de munca
pentru fiecare!

Post vacant expirat

Inginer Calitate

I.C.S. “Lear Corporation ” S.R.L.

436 vizualizari
Data publicării: 25.01.2018
Despre Companie
Lear Ungheni este parte a corporației transnaționale Lear Corporation, cu peste 156 000 angajați în 257 locații din 38 țări ale lumii. Lear Ungheni produce tapițerii pentru scaunele automobilelor de
marca Mercedes, Porsche.
La momentul actual, Lear Ungheni are un post vacant pentru funcția Inginer Calitate, aceasta fiind o oportunitate excelentă de a activa într-un mediu internațional și a se bucura de dezvoltare profesională.

Responsabilități
• Reprezintă clientul și asigură respectarea tuturor cerințelor acestuia în cadrul companiei;
• Este responsabil de implementarea procesului de Asigurare a Calității;
• Comunică cu clientul și asigură răspuns în urma solicitărilor parvenite de la acesta;
• Monitorizează zilnic indicatorii de calitate și în caz necesar, definește acțiuni pentru îmbunătățirea acestora;
• Reunește reprezentanții departamentelor inginerie, producere, logistică, resurse umane, mentenanță, pentru definirea acțiunilor și identificarea soluțiilor de îmbunătățire a procesului și/sau produsului, în
urma reclamațiilor primite de la client;
• Efectuează raportări periodice și punctuale, analize comparative, cu privire la reclamații sau alte activități desfășurate;
• Respectă și contribuie la îmbunătățirea sistemului de management al calității.

Cerințe:
• Studii superioare;
• Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu;
• Cunoașterea calculatorului (MS OFFICE - nivel avansat)

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze un CV la adresa de e-mail vnichita@lear.com, sau să ne
contacteze la numărul de telefon +373 60200706 sau +373 236 80 706

* Va rugam sa spuneti angajatorului ca ati gasit acest post vacant pe novajobs.md!

Raportează o problemă

Nume*
CV*
Formate acceptate:
DOC, DOCX, PDF, RTF, TXT
Cimpurile marcate cu * sunt obligatorii

PARTAJEAZA JOBUL

Data publicării: 08.02.2018

Senior Accountant

Inginer Îmbunătățire Procese

Inginer Lansări

Planificator logistică

Companie

4 Joburi active

Informația despre companie
Țară:Moldova
Oraș:Ungheni
Email:vnichita@lear.com
Mobil:+373 60 200 706

CRITERII JOB

Domeniul:
Oraș:
Ungheni
Regim de lucru:
Full time