Intră în cont
Cont nou
un loc de munca
pentru fiecare!

Post vacant expirat

Designer grafic

DARWIN

292 vizualizari
Data publicării: 08.02.2018
Garantăm:
- Salariu fix + Bonusuri de performanță;
- Dezvoltare personală și un buget special dedicat pentru training-uri și cărți;
- Prieteni noi și experiență unică de muncă într-o echipă dinamică și activă;

Cerințe:
- Experiență într-o poziție similară de minim 1 an (inclusiv freelance);
- Cunoștințe în software de design grafic (PS, Google Web Designer, An, AI,);
- Dorință de a evolua rapid și de a realiza multe sarcini în paralel;
- Gust rafinat, cunoașterea tendințelor actuale în design;

Responsabilități:
- Elaborarea materialelor vizuale pentru promoții (bannere web);
- Dezvoltarea în continuare a stilului corporativ și a punctelor de contact cu clienții.

Trimite un CV la darwinresurseumane@gmail.com cu experiența ta în design și hai să evoluăm digital împreună.
De ce Darwin? Vezi aici: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

* Va rugam sa spuneti angajatorului ca ati gasit acest post vacant pe novajobs.md!

Raportează o problemă

Nume*
CV*
Formate acceptate:
DOC, DOCX, PDF, RTF, TXT
Cimpurile marcate cu * sunt obligatorii

PARTAJEAZA JOBUL

Consultant-vînzări în magazinul din Nisporeni

DARWIN

Specialist Marketing

DARWIN

Data publicării: 16.02.2018

Economist Inventarieri

DARWIN

Recruiter

DARWIN

Data publicării: 23.04.2018

Consultant Vînzări or. Hîncești

DARWIN

Companie

6 Joburi active

Informația despre companie
Țară:Moldova
Oraș:Chișinău

darwinresurseumane@gmail.com