Intră în cont
Cont nou
un loc de munca
pentru fiecare!
Caută CV
RoRuEn
Banner 490x80Banner 240x80Banner 240x80

CV-uri din Anenii Noi

2017-10-02 05:47:33
NespecificatAnenii Noiromanzavedei@gmail.com
fabrica de panificatie
079983537
2017-10-02 05:47:33
2017-09-27 06:04:59
Ella Bratu Achizitii / AprovizionareAchizitii / Aprovizionare
NespecificatAnenii NoiEllabratu@yahoo.com
Receptionera
0726125734
2017-09-27 06:04:59
2017-09-15 07:06:14
Dorin Goras Achizitii / AprovizionareAchizitii / Aprovizionare
NespecificatAnenii Noi
Operator
060604127
2017-09-15 07:06:14
2017-08-25 07:37:26
NespecificatAnenii Noi
Sofer
060775307
2017-08-25 07:37:26
2017-06-27 10:00:42
Gheorghe D Achizitii / AprovizionareAchizitii / Aprovizionare
NespecificatAnenii Noiduligagheorghe@mail.ru
Sofer cat.B
2017-06-27 10:00:42
2017-05-31 13:04:56
Irina Calin Achizitii / AprovizionareAchizitii / Aprovizionare
NespecificatAnenii NoiZimbet1999@gmail.com
Lucru după amiază
068143489
2017-05-31 13:04:56
2017-04-19 08:54:03
NespecificatAnenii Noivatamaniuc81@mail.ru
Menaj
2017-04-19 08:54:03
2017-04-18 05:43:16
NespecificatAnenii Noiandroniclife@email.ru
mobilier
+373 62020264
2017-04-18 05:43:16
2017-02-07 09:05:13
Danu Pirau Achizitii / AprovizionareAchizitii / Aprovizionare
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noipirau.dan@mail.com
Pentru Studenti
060837689
2017-02-07 09:05:13
2017-01-11 06:21:34
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noiiuliana.vlas@mail.ru
tapare
069347639
2017-01-11 06:21:34
2016-11-08 15:55:08
NespecificatAnenii Noi
Ajutor de bucătar, servitoare, bonă,
067360597
2016-11-08 15:55:08
2016-11-03 12:07:11
Larisa Ilie Achizitii / AprovizionareAchizitii / Aprovizionare
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noilarisaculava@mail.ru
Vanzator- casier
060006052
2016-11-03 12:07:11
2016-10-24 08:40:30
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noiminodora89@mail.md
Operator
2016-10-24 08:40:30
2016-10-24 08:40:16
Maria Luca Achizitii / AprovizionareAchizitii / Aprovizionare
NespecificatAnenii Noimirza-84@list.ru
Orice
068781788
2016-10-24 08:40:16
2016-10-12 08:57:34
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noi
Secretariat
069111672
2016-10-12 08:57:34
2016-09-28 14:51:44
Facultate (terminat)Anenii Noigumeniuc.alexandra@mail.ru
Manager
069542042
2016-09-28 14:51:44
2016-08-26 09:37:24
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noigamerul.fantomatic4@gmail.com
Asistentă Medicală
2016-08-26 09:37:24
2016-08-03 16:39:29
Facultate (terminat)Anenii Noi
contabil
069056279
2016-08-03 16:39:29
2016-07-26 10:20:35
NespecificatAnenii Noivasile_anton73@yahoo.com
Bucatar
+447778794211
2016-07-26 10:20:35
2016-07-22 08:30:00
Master/Studii postuniversitareAnenii Noims.olgutza@list.ru
office manager, recruiter, turism, educatie
60221381
2016-07-22 08:30:00
2016-06-20 09:22:24
NespecificatAnenii Noipetronelaturcanu30@yahoo.com
necalificat
0031619132550
2016-06-20 09:22:24
2016-06-20 09:22:19
NespecificatAnenii Noibugagheorghe76@yahoo.com
necalificat
0031619132550
2016-06-20 09:22:19
2016-06-03 15:50:52
Facultate (terminat)Anenii NoiCaruntum@mail.ru
Studii în domeniul Contabilității
+37368047656
2016-06-03 15:50:52
2016-05-05 08:40:41
NespecificatAnenii Noighemu.gheorghe@gmail.com
Tehnician dentar
068779319
2016-05-05 08:40:41
2016-04-27 09:34:41
NespecificatAnenii NoiBodarausnejana@mail.ro
Vînzător consultsnt
2016-04-27 09:34:41
2016-04-19 17:08:35
Facultate (in curs)Anenii Noinartea.cristina22@mail.ru
casier-operator in Lombard
069672329
2016-04-19 17:08:35
2016-04-14 11:30:10
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noidiminet.oxana@mail.ru
Electrician
068798856
2016-04-14 11:30:10
2016-03-04 11:28:40
Facultate (terminat)Anenii Noimaryona@mail.ru
lucrator agricol
2016-03-04 11:28:40
2016-02-26 15:05:11
Facultate (terminat)Anenii Noicostache@bk.ru
constructor
069168258
2016-02-26 15:05:11
2016-02-15 10:00:33
Facultate (terminat)Anenii Noi
educator
2016-02-15 10:00:33
2016-02-10 15:11:50
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noianastasia-dragan@inbox.ru
Operator, chelneriță, etc
060418487
2016-02-10 15:11:50
2016-01-25 15:35:47
Facultate (terminat)Anenii Noimorari_c@mail.ru
Secretară
069734006
2016-01-25 15:35:47
2016-01-22 08:59:02
Garbuz Igor Achizitii / AprovizionareAchizitii / Aprovizionare
NespecificatAnenii Noigarbuz.igor1992@mail.ru
Manager Vinzari, Agent comercial, Operator
068330131
2016-01-22 08:59:02
2015-12-28 09:49:04
Facultate (in curs)Anenii Noieugeniufaina@gmail.com
Subofiter
069835266
2015-12-28 09:49:04
2015-09-04 13:47:24
NespecificatAnenii Noicotett@mail.ru
Orice functie
+37369965028
2015-09-04 13:47:24
2015-09-02 10:26:35
NespecificatAnenii Noi
In domeniul Marketing
079255045
2015-09-02 10:26:35
2015-08-17 15:02:58
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noiroma.pruteanu@mail.ru
Secretara
061093339
2015-08-17 15:02:58
2015-06-15 13:10:35
NespecificatAnenii Noivasileceban1999@mail.ru
Casier
069616899
2015-06-15 13:10:35
2015-06-08 09:55:46
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noiofficeandreea@yahoo.com
ASISTENTA DE FARMACIE
2015-06-08 09:55:46
2015-05-07 16:47:20
NespecificatAnenii Noimiss.morari.cristina@gmail.com
Vinzator
069265258
2015-05-07 16:47:20
2015-02-19 02:17:50
Facultate (terminat)Anenii Noiserdiuc2014@inbox.ru
Sofer(personal sau expeditor), paza particulara(de corp)
060248300
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
NespecificatAnenii Noigrozadaniel@inbox.ru
Orice
+37360738509
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Facultate (terminat)Anenii Noie.langa@mail.ru
Lucrarii de interior
068924079/069710409
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Facultate (terminat)Anenii Noivicusia-2002@rambler.ru
Lucrator bancar
079597883
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Luca Oleg Construcţii / ArhitecturăConstrucţii / Arhitectură
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noilucaoleg78@gmail.com
Zidar
068194678
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Facultate (terminat)Anenii Noidragos.mk91@yahoo.com
Consilier juridic
0762669557
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
NespecificatAnenii Noinastiusha4ca@mail.ru
Chelnerita, dadaca
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Facultate (terminat)Anenii Noimaiabezdriga@list.ru
Secretara
078945994
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Facultate (terminat)Anenii Noi76fedia@bk.ru
Бухгалтер,кассир
078307723
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Facultate (terminat)Anenii Noidrusu07@mail.ru
Prorab, mester
068263389
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
NespecificatAnenii Noi
Paza
068232871
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Facultate (terminat)Anenii Noidabija_ana@mail.ru
Consultant in probleme resurse umane
069036917
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Facultate (terminat)Anenii Noidabija_ana@mail.ru
Functionar public
069036917
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Facultate (terminat)Anenii Noimicutzu_meu@mail.md
Contabil
068860115
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Oleg Muntean Construcţii / ArhitecturăConstrucţii / Arhitectură
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noioleg.muntean.1983@mail.ru
Maistru
068452197
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Facultate (terminat)Anenii Noimarinicia@mail.ru
Economist, manager, lucru in oficiu.
69176891
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noimocanuelena.7@gmail.com
Tehnician dentar
078947476
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noiiontarita@mail.ru
Sofer
060531428
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
Ana Bostan Întreținere / ServiceÎntreținere / Service
Colegiu/Studii postlicealeAnenii Noibufteac@mail.ru
Ingrijitoare de batrini
078952058
2015-02-19 02:17:50
2015-02-19 02:17:50
NespecificatAnenii Noiangajari@frigoconti.ro
Sofer cat. B C E
0762745995
2015-02-19 02:17:50
Feedback
Primește cele mai recente posturi vacante pe e-mail.